01.09.2020 r. - Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 04, 05 i 07.09.2020 r. - Zebrania rodziców

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ŚWIETLICY

Duże, małe, kolorowe, puchate, mięciutkie, takie z łatką i z kokardką czy w kubraczku... Pluszowe Misie opanowały świetlicę szkolną w związku z przypadającym w dniu 25 listopada Światowym Świętem Pluszowego Misia.
W tym dniu dzieci uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, „Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś.” Miś jest najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem dzieci i niezastąpioną przytulanką przy zasypianiu.
Tego szczególnego dnia dzieci przybyły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami i miały możliwość coś o nich  opowiedzieć.   Nauczyciel  zapoznał dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomniał  najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych.

Dzieci wykonywały pracę konkursową  „Mój Pluszowy Miś” z różnych materiałów: filcu, wełny, guzików, skrawków materiału  wykazując się pomysłowością i kreatywnością. Spośród wszystkich prac zostały wybrane te najpiękniejsze, zasługujące na nagrodę i uznanie.